Home Test

SHËRBIMET KRYESORE

Analiza

Përmes teknologjisë së fjalës së fundit, profesionalizmit dhe pasionit, Hemera Medical Center ju ofron të gjitha llojet e analizave.

Oftalmologji

Sytë janë vizion i jetës!Kujdesu që ata të jenë të shëndetshëm,

duke u konsultuar me stafin tonë të kualifikuar.

MJEKËSIA ESTETIKE

Ato që mendojnë të përmirsojnë pamjen e tyre, duhet së pari të konsultohen tek mjekët.

FIZEOTERAPI

Fizioterapistë me eksperience akademike dhe profesionale të sukseshme , të diplomuar në Universitete prestigjioze të BE.

Qëllimi ynë është t’ju ndihmojmë në rrugën drejt shëndetit tuaj më të mirë

Përmes teknologjisë së fjalës së fundit, profesionalizmit dhe pasionit, Hemera Medical Center ju ofron të merrni rrugën më të thjeshtë dhe të sigurt drejt shëndetit perfekt. Ju ftojmë të na zbuloni.

Ardjan Çelaj

Paisjet dhe kualifikimi bejnë diferencën nga konkurrenca

 • Zgjatja e Kockes
 • Dermatologji
 • Reumatologji
 • Ortopedi
 • Dermatoskopi
 • Endokronologji
 • ORL
 • Hematolog
 • Vizita e syve
 • Proteza e Syrit
 • Nderhyrje ne katarakt
 • FUE Hair Transplant
 • Glaukome
 • Dermokozmetik
 • Mjekesia Estetike
 • Kirurgji Plastike

Në bashkëpunim me :

+355693373337
Komuna e Parisit, Rruga Ibrahim Kodra, Tirane, Albania

VIRTUAL TOUR

VLERËSIME NGA KLIENTËT

Rhinoplasty Surgery

Ndërhyrje në hundë

Hunda nuk me duket fare sikur eshte operuar. Ka dale shume natyrale.Bravo Hemera per keto pune te mbrekullueshme qe realizoni.

Butt - Lift

Trajtime celuliti

Kisha dëgjuar shumë gjëra të mira në lidhje me këtë klinikë nga miqtë e mi, kështu që shkova për trajtim anticelulit dhe jam shumë e kënaqur me rezultatin.

Gastric Banding

Zvogëlim mase

E kam patur shume te thjeshte dhe jam ndjere shume mire me qetesine dhe profesionalizmin qe doktoret kane.

Laser eye surgery

Operacion syri

Stafi! Jo vetem shume profesionist por me nje komunikim qe ta heq dhimbjen me fjalet e embla. Mirenjohje dhe respekt.

Mbjellje flokësh

Unë jam shumë i kënaqur me përvojën time. Miku im ma rekomandoi si klinikë dhe tani e rekomandoj shumë për të gjithë. Bëra mbjelljen e flokëve, nuk ndjeva dhimbje dhe çmimi ishte ekonomik.

Liposuction Surgery

Botox

Unë jam shume e kënaqur me rezultatin e buzëve te mia dhe me shërbimin tuaj. Unë rekomandoj që të gjithë ata që duan te ndihen me mirë.

Double Chin Removal

Korigjim Estetik

Une jam nje nder klientet e Hemera, kam mbetur shume e kenaqur dhe jua sugjeroj te gjitheve atyre qe kane ndermend te marrin kete vendim.

Analiza

Doktoresha, eshte nder me te mirat kur ta njihni do ta besoni dhe vete. Nje nder klinikat me paisjet me te reja ne treg. Profesioniste ne cdo aspekt.


Hemera Medical Center

Rezervo një takim